Heey Ladies,
Hier weer even een update van ons. Wij zijn nu alweer 12 weken en 2 dagen. waar gaat de tijd naar toe zeg! Zo blij dat we de mijlpaal behaald hebben. Gisteren hebben we de tweede termijn echo gehad en het hartje klopte en die hebben we ook gehoord zoo leukk. alles zat erop en eraan. op een gegeven moment vroeg die dame me te hoesten en toen werd noni wakker er begon te bewegen met armpjes en beentjes zo leuk en ook echt gegroeit vergeleken met twee weken geleden. We zijn helemaal in de wolken nu kunnen we eindelijk geruststellend gaan genieten. volgens de echo liep ik een achter voor maar dat maakte niet uit dus we houden de uitgerekende datum op 11 Oktober 2012.
Meteen nadat we vertrokken waren zijn manlief en ik meteen een beetje gaan shoppen. ja kon het niet laten hoor altijd lekker wezen shoppen voor mensen om me heen nu was het tijd voor ons zelf. we hebben 12 rompertjes gescoord voor 12 euro en 2 sokjes en slabbetjes. Dit is nog maar het begin maar had aardig zin om door te gaa. hihihi zooo leukk!!!
eergister de angelsound besteld en vandaag kregen we hem binnen. Wij dus meteen kijken als hij het wel deed en na even zoeken hoorde het hartje zoo mooi. dit wilde ik even met jullie delen. Hoop verder dat een ieder het goed maakt. en voor de dames die nog aan het proberen zijn geef niet op! denk aan jullie.
Liefs XxX
reacties (0)